Podsumowanie roku 2015

źródło internet

źródło internet

Rok 2015 dobiegł końca. To był intensywny rok, na blogu może tego nie widać, ale dużo się wydarzyło. Na początku roku ścięłam włosy z długich na krótkie, a nawet bardzo krótkie – z początku byłam zła na fryzjerkę i nie mogłam patrzeć w lustro, ale okazała się, że ta zmiana w wyglądzie dodała mi pewności siebie i pociągnęła za sobą szereg nowych inicjatyw. Wybrałam się na kurs gotowania z Martą Dymek, autorką „Jadłonomi”. Nauczyłam się grać w szachy.  Zdałam egzamin na prawo jazdy :). Zorganizowaliśmy i wybraliśmy się na  trzy tygodnie do Japonii. To była jedna z lepszych wycieczek na jakiej byłam. Zupełnie inna kultura, zabytki, świątynie, kuchnia, która pozytywnie mnie zaskoczyła. Przeżyliśmy dwa tajfuny, widzieliśmy dymiący wulkan, chodziliśmy po śpiewającej podłodze w jednym z zamków, widzieliśmy prawdziwą gejsze w Kioto i jedliśmy sushi na jednym z największych targów rybnych na świecie. Podróżowaliśmy szinkansenami i spacerowaliśmy wśród tysiąca jeleni, które jadły nam z rąk.

Poznałam tajniki kuchni staropolskiej na warsztatach w Wilanowie, obejrzałam wszystkie części „Gwiezdnych Wojen” i poznałam Jesike Jons. I w końcu zdjęto mi aparat na zęby.

Koniec roku zaowocował nowymi projektami, spełnianiem marzeń… ale o tym innym razem.

Na blogu mogła być bardziej aktywna i więcej napisać… to postanowienie na nowy rok – zadbać o bloga i jego czytelników ;). Dziękuję, że zechcieliście zaglądać i spędzać ze mną czas. A oto wasze ulubione artykułu – przygotowałam zestawienie sześciu najczęściej czytanych wpisów w tym roku:

1. Kartoflak – czyli ciasto drożdżowe z farszem z kartofli i kaszy gryczanej

2. Marchewkowe smoothi

3. Risotto z kurczakiem i warzywami

4. Jabłkowy deser fit

5.Omlet z pomidorami i bazylią

6. Bar przystań – gdzie warto zjeść w Sopocie?

W Nowym Roku chciałam Wam życzyć spełniania marzeń, wiary w własne siły i poznawania nowych smaków, nie tylko tych kulinarnych.

 

1 komentarz

  1. Anna 4 stycznia 2016 at 16:47

    Działo się bardzo dużo! Wszystkiego dobrego na nowy rok! Spełniaj marzenia!